Tipy

Bežná zubná niť vs. Brilliantcoco

Ľudia, ktorí si čistia zuby aj medzizubné priestory pravidelne, znižujú riziko zubného kazu. Pri správnej technike čistenia predchádzaš parodontitíde a hromadeniu povlaku. Čítaj ďalej a dozvieš sa prečo je zubná niť od Brilliantcoco skvelou voľbou.

Dôležitosť čistenia medzizubných priestorov 🦷

Biely a zdravý úsmev získaš vďaka pravidelnému umývaniu a správnemu postupu. Zubná kefka, pasta, škrabka na jazyk a zubná niť by mali patriť ku každodennej rutine čistenia ústnej dutiny. Do medzizubných priestorov a medzier sa ti ukladajú zvyšky stravy a tvorí sa povlak. Pravidelným čistením predchádzaš parodontitíde a riziku ochorenia ďasien, zápachu z úst a kazu. Dôležité je používať zubnú niť aspoň raz denne, najlepšie večer. Jedlo zachytené medzi zubami sa začne rozkladať a môže poškodiť tvoj chrup.

Prečo práve zubná niť od Brilliantcoco? 🥥✨

Pridaj si ku každodennej rutine čistenia zubov s Brilliantcoco zubnou pastou aj čistenie medzizubných priestorov s našou zubnou niťou. Je so sviežou príchuťou mäty a po použití ju môžeš jednoducho skompostovať, takže nezaťažuješ našu planétu. 🌍

Materiál obsahuje 100 % hodvábu a kandelilového vosku. Naše produkty sú ekologické ich používaním pomáhaš aj tvojmu zdraviu, aj našej prírode. Zubná niť Brilliantcoco je vegánska s recyklovateľným obalom. ♻️ 

brilliantcoco nit

Bežná zubná niť

Máš na výber rôzne značky a materiály, buď klasické alebo voskované. Sú prispôsobené na jemné dočistenie medzizubných priestorov vďaka napusteniu voskom. 🐝 Jednoduchšie sa s nimi pracuje a dostanú sa aj do úzkych medzier zubov. Rôzne zubné nite však končia v koši, pretože sú vyrobené z plastových obalov, a preto nie sú kompostovateľné. 

Je na tebe či si vyberieš našu ekologickejšiu verzie zubnej nite, alebo klasickú. Dôležité je, aby si si udržiaval zdravý a krásny úsmev. 🥰 Pridaj sa k nám, začni túto cestu a ukáž nám tvoj zdravý úsmev.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *