Sprievodca starostlivosti

Inšpirovali sme sa v prírode a ajurvéde a vytvorili koncept čistenia zubov, ktorý v sebe zahŕňa prvotný pulling špeciálnym kokosovým olejom a následné čistenie zubnou pastou Brilliantcoco, ktorá je naturálna, vegánska a zero waste.

01.

Začnite ráno nalačno

Najprv si kefkou na jazyk Brilliantcoco vyčistite jazyk, aby ste mechanicky odstránili povlak a baktérie z miest, kde je ich lokalizácia najväčšia. Čistenie jazyka navyše jemne stimuluje vnútorné orgány a podporuje trávenie.

02.

Potom použite Brilliantcoco olej

Jednu dávku si 5 až 20 minút prevaľujte v ústach. Následne olej vypľujte. Olej nikdy neprehĺtajte! Na záver si ústa ešte vypláchnite teplou vodou, aby ste z nich odstránili zvyšky oleja.

03.

Naneste pastu

Na zubnú kefku Brilliantcoco naneste bambusovou naberačkou malé množstvo zubnej pasty Brilliantcoco (asi vo veľkosti hrášku). Zuby si umývajte minimálne 2 minúty správnou technikou čistenia. Potom si ústa 30 sekúnd vyplachujte Brilliantcoco ústnou vodou. Na záver vodu vypľujte.

04.

Večer opakujte

Večer opakujete poslednú časť celého rituálu.  Zuby očistite zubnou pastou Brilliantcoco. Použite malé množstvo pasty a umývajte si ich aspoň 2 minúty. Na záver použite ústnu vodu Brilliantcoco.